Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.regi.rovno.ua:8080/jspui/handle/123456789/2178
Назва: ОСОБЛИВОСТІ КОНФЛІКТОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ МЕНЕДЖЕРІВ В УМОВАХ НАВЧАННЯ У ВНЗ
Автори: Михальчук Ю. О.
Ключові слова: Внутрішньоособистісний конлікт, Ід, Его, Суперего, міжособистісний конфлікт, рефлексія, конфліктогенні уміння.
Intrapersonal conflict, Id, Ego, Superego, interpersonal conflict, reflection, conflict skills.
Дата публікації: 2015
Видавництво: Рівне: РВЦ "МЕГУ ім. акад. С. Дем'янчука"
Бібліографічний опис: Михальчук Ю.О. Особливості конфліктологічної підготовки майбутніх менеджерів в умовах навчання у ВНЗ / Ю.О.Михальчук // Психолого-педагогічні основи гуманізації навчально-виховного процесу в школі та ВНЗ : збірник наукових праць. - № 2 (14). – Рівне : РВЦ МЕГУ ім. акад. С.Дем’янчука, 2015. – 470 с., С. 210-218.
Короткий огляд (реферат): У статті здійснено психолого-педагогічний аналіз сутності внутрішньоособистісного та міжособистісного конфлікту. Автор обґрунтовує необхідність навчання майбутніх менеджерів рефлексії свого «Я» під час навчання у ВНЗ та наводить приклади психотехнік когнітивно-орієнтованого методу корекції, що спрямовані на розкриття нових граней свого внутрішнього світу, вирішення внутрішньоособистісних конфліктів (породжені взаємодією Ід, Его та Суперего як підсистем особистості за отримання енергії) та самоудосконаленні. Здійснено огляд суб'єктивних факторів, що чинять ймовірнісний вплив на спрямованість конфліктної взаємодії. Проаналізовано розвиток конфліктогенних якостей особистості в інтелектуальній, мотиваційно-потребовій, афективній та предметно-практичній сферах майбутнього фахівця.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.regi.rovno.ua:8080/jspui/handle/123456789/2178
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи кафедри психології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Михальчук_Конфліктол.підготовка.pdfМихальчук Ю. О.162,73 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.