Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.regi.rovno.ua:8080/jspui/handle/123456789/700
Title: НОТАТКИ ДО КРИТЕРІЮ КРАМЕРА-УЕЛЧА
Authors: Джунь Й. В. // Dzhyn J. V.
Keywords: Критерій Крамера-Уелча, теорія помилок, нормальний розподіл.
Cramer-Walsh criterion, theory of errors, normal distribution.
Issue Date: 2013
Publisher: Психолого-педагогічні основи гуманізації навчально-виховного процесу в школі та ВНЗ. Збірник наукових праць. - № 2 (10). - Рівне: РВЦ МЕГУ ім. акад. С. Дем'янчука, 2013. - 382 с. - С. 358-361.
Abstract: У статті критично розглянуто походження такої статистичної процедури як критерій Крамера-Уелча. Показано, що ця процедура є не чим іншим як рішенням елементарної і давно відомої класичної теорії помилок. // The author carried out the critical analysis of the origin of such statistical procedure as the Cramer-Walsh criterion. It is shown that this procedure is the solution of the elementary classical theory of errors.
URI: http://dspace.regi.rovno.ua:8080/jspui/handle/123456789/700
ISBN: 978-966-7359-71-3
Appears in Collections:Наукові роботи кафедри математичного моделювання

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Стаття - Джунь Й. В.pdf434,41 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.